Bakiye Sistemi Devrede!

Bumakalemun olarak içerik hizmetinde her zaman yenilik sağlamaya devam ediyoruz. Mayıs 2022 itibariyle sistem üzerinden artık bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Bu sayede önemli fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bakiye Nedir?

Bakiye sisteminden yararlanmak için öncelikle siteye üye olmalı ya da hesabınıza giriş yapmalısınız. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Hesabım sekmesi altında Bakiye kısmını görebileceksiniz. Bakiye satın alarak hesabınıza TL tanımlayabilirsiniz. Tanımlamış olduğunuz tutarı istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınız olacak anlara yönelik olarak sistemde her zaman bakiyeniz bulunacaktır. Bakiyenizi isterseniz hemen harcayabilir isterseniz süresiz olarak tutabilirsiniz. Bakiyeniz siz kullanmadıkça hiçbir şekilde silinmez.

Bakiye Nasıl Yüklenir?

Hesabım sayfasından Bakiye kısmına geldikten sonra Bakiye Yükle butonu karşınıza çıkacaktır. Buradaki kutucuğa hesabınıza tanımlamak istediğiniz tutarı girmelisiniz. En az 10 TL bakiye yükleme yapabilirsiniz. Üst limit ise bulunmuyor. Yüklemek istediğiniz tutarı girdikten sonra bakiyenizi kredi – banka kartı ya da Havale – EFT yöntemi ile yükleyebilirsiniz.

Kredi – banka kartı ile yapacağınız yüklemeler hemen tanımlanacaktır. Havale – EFT ile yapacağınız ödemeler ise ücretin ilgili hesaba ulaşması sonrasında geçerlilik kazanacaktır.

Bakiyeniz yüklendikten sonra sanal cüzdanınıza tanımlanmış olan tutarı hemen kullanmaya başlayabilir veya ilerisi için saklayabilirsiniz.

Bakiye Yükleme Avantajlar Sunuyor!

Bakiye yüklemek sadece cüzdanınıza tutar tanımlamanızı sağlamıyor, aynı zamanda çok avantajlı seçenekler de sunuyor! Tek seferde yapacağınız bakiye yüklemelerinde ekstra sitede harcayabileceğiniz TL kazanacaksınız. Tutarlar şu şekilde

  • 300 TL’ye 40 TL
  • 400 TL’ye 50 TL
  • 500 TL’ye 60 TL
  • 600 TL’ye 80 TL
  • 700 TL’ye 90 TL
  • 800 TL’ye 100 TL
  • 900 TL’ye 120 TL
  • 1000 TL’ye 130 TL

Hediye bakiyeniz tanımlanacaktır. Tek seferde yapacağınız bu yüklemeler için hediye bakiyeniz 24 saat içinde cüzdanınızda aktif olacaktır. Hediye bakiyeniz için küsurat aralığı bulunmaz, örneğin 501 TL ile 599 TL yükleme aralığında 60 TL kazanırsınız.

SEO uyumlu içerikler ile sitenizi geliştirmek, internet ortamında görünür hale getirmek için Bumakalemun her zaman ihtiyaçlarınıza doğru yanıt veriyor! Sorularınız için her zaman WhatsApp veya Eposta üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bakiye sistemi aktif! Hemen bakiye yükleyin, 130 TL'ye kadar hediye TL kazanın!Ayrıntılar için buraya bakın
Shopping Cart 0

Sepetiniz boş.